O nás

koupelny_cover

Kdo jsme a jak pracujeme

Jsme česká firma s dlouholetou tradicí. Naše cesta začala v roce 1998. Začali jsme se zabývat vodoinstalatérstvím a rekonstrukcemi koupelen. Časem jsme vzhledem k požadavkům klientů rozšířili naše služby. Dnes jsme schopni nabídnout Vám služby od běžných instalatérských prací přes výměny a instalace zařizovacích předmětů až po celkové rekonstrukce koupelen, kuchyní  a bytů. Děláme z obyčejných prostor místa, kde budete rádi relaxovat. Stojíme si za tím, že kvalitní design dělá domov domovem

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

Smiling mature couple meeting with bank manager for investment. Beautiful mid adult woman with husband listening to businessman during meeting in conference room in modern office. Happy middle aged couple meeting loan advisor to buy a new home.

1. CENOVÁ NABÍDKA

Přijdeme zaměříme. Náš specialista s Vámi probere Vaše představy. Do 7 dnů máte připravenou cenovou nabídku, kterou můžete libovolně upravovat, tak aby vyhovovala Vašemu rozpočtu. Až budete spokojení rezervujeme vám termín a podepíšeme smlouvu o dílo. V tuto chvíli začínáme pracovat na grafickém návrhu. Společně s Vámi doladíme detaily tak aby spolu vše hezky hrálo. A teď už budete jen čekat na zahájení realizace.

Renovation interior with bright windows. 3D render

2. REALIZACE

První den zahájení prací se montéři seznámí s prostorem rekonstrukce a začínají se demontážní a bourací práce. Odvezeme veškerý odpad. Dalším rokem je dovoz materiálu a zařizovacích předmětů. Za ten se hradí záloha. Naše interiéry jsou na klič, takže se nemusíte o nic starat.

Close up hand of home agents are handing out keys to new home buyers.

3. DOKONČENÍ
A PŘEDÁNÍ DÍLA

V tomto kroku Vám bude předáno dílo, které si v klidu projdete zkontrolujete. Potom se podepíše předávací protokol oproti kterému uhradíte zbylou částku celkové ceny díla. Věříme, že budete spokojeni se spoluprací s námi a s kvalitou provedeného díla a že nám rádi umožníte pořídit si fotografie společně s Vašim krátkým hodnocením.

Proč si vybrat nás

kvalitaCreated with Sketch.

Kvalita

dodáváme kvalitní a prověřené výrobky

tradiceCreated with Sketch.

Tradice

působíme na trhu více než 20 let

zarukaCreated with Sketch.

Záruka

poskytujeme záruku na 3 roky

spolehlivostCreated with Sketch.

Spolehlivost

zaměstnanci s mnohaletými zkušenostmi

PETROM Interiér