Služby


Vyberte si z naších služeb

Vyberte si z následujích služeb


rekontrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen

Nejste spokojeni se svou starou koupelnou a přemýšlíte o nové? Pak jste přišli na správnou stránku. Již od konce devadesátých let se zabýváme vším kolem interiéru vašeho bydlení, a čemu opravdu rozumíme.


bytove jadro

Rekonstrukce bytových jader

Co považovali normalizační plánovači během panelové výstavby za dostačující, tedy unifikované bytové jádro s umakartem místo keramických obkladů, s nevzhlednou vanou, plastovou sprchou a igelitovým závěsem, už dnes zdaleka nevyhovuje představám o důstojném a moderním bydlení.


bezbareriove koupelny

Bezbariérové koupelny

Bezbariérovou koupelnu a WC nepotřebují jen lidé s handicapem, ale také naši blízcí v seniorském věku. Koupelna bez bariér neznamená jen širší dveře, madla a speciální sanita, jako jsou přístupnější umyvadla nebo vyšší toaletní mísy.


kuchyne na míru

Kuchyně na míru

Potřebuje vaše kuchyně facelifting jako sůl? Dvířka na vaší staré kuchyňské lince se už nedovírají, šuplíky se otevírají jen zázrakem, hodil by se nový sporák a trouba u země už je přežitek i podle vaší babičky?


filtry vody

Vodní filtry

Voda - základ života. Lidské tělo se z přibližně ze 70% skládá z vody. Zdroje čisté vody nejsou nevyčerpatelné. Protože lidská činnost a další vlivy snižují kvalitu vody, nabízíme kvalitní řešení tohoto problému pro vaší domácnost. Námi nabízené filtry jsou šetrná a nevnáší do vody žádné jiné látky.


uklidove sluzby

Výměna vodoměrů

Hledáte službu výměny vodoměrů v Ostravě? Provedeme výměnu za nový nebo repasovaný. Používáme přesné a kvalitní vodoměry od renomovaných výrobců.

Zaujali jsme vás? Rádi vám pomůžeme!