Rekonstrukce koupelen

koupelny_cover

Nejste spokojeni se svou starou koupelnou a přemýšlíte o nové?

Pak jste přišli na správnou stránku. Již od konce devadesátých let se zabýváme vším kolem interiéru vašeho bydlení, a čemu opravdu rozumíme, to je rekonstrukce koupelny.

Proč byste si měli vybrat na rekonstrukci koupelny právě nás?

Je mnoho důvodů, proč s námi zákazníci rádi spolupracují a mnozí si nás najímají i opakovaně. My bychom rádi zdůraznili tři a jeden na víc, které jsou podle nás důležité:

  • máme opravdu zkušenosti: nejsme parta, která zrovna nemá do čeho píchnout, a tak se rozhodla, že bude „dělat koupelny“. Každý rok rekonstrujeme přes 100 koupelen.
  • za svou prací si stojíme: a to tak, že poskytujeme 100% záruku až na 3 roky.
  • pracujeme a neomezujeme vás: víme, že každý zásah do soukromí (a koupelna je vedle ložnice tím nejprivátnějším) je nepříjemný. Proto pracujeme rychle, efektivně a tak, abychom co nejméně zasáhli do vašeho prostoru. Vaše soukromí a pohodlí je pro nás prioritou.
  • a navíc vám vytvoříme vizualizaci 3D – návrh koupelny ZDARMA!

Rekonstrukce koupelny: Jak to funguje?

V první řadě popřemýšlejte, jaký styl koupelny se vám líbí. Líbí se vám koupelna v moderním stylu, klasickém či rustikálním, zda se vám líbí velké obklady vhodné do větších prostorů nebo drobné tvarovatelné obklady – tzv. mozaiky, jestli raději živější barvy nebo klidnější pastelové obkladačky. Pokud vlastní představu o nové koupelně nemáte, nebojte se, pomůžeme vám – jako první se můžete inspirovat v naší fotogalerii – kde uvidíte námi realizované rekonstrukce koupelen.

Následně si domluvíte schůzku s naším designérem koupelen, tak jak to bude vyhovovat především vám. Náš specialista přijede přímo k vám a na místě zjistí stávající situaci, zaměří starou koupelnu a popovídá si s vámi o vaší představě. Poradí vám s výběrem doplňků, sanity a dalších náležitostí, vše s ohledem na prostorové řešení a samozřejmě váš rozpočet.

Následně si vezme několik dní na zpracování. Vše přenese do počítače a vytvoří základní prostorovou vizualizaci vč. podrobné kalkulace. Na papíře či monitoru pak sami uvidíte, jak bude vaše nová koupelna vypadat a že se vejde do vašeho cenového očekávání. Pokud se vám bude návrh líbit koupelny, začneme zařizovat vše potřebné k zahájení rekonstrukce.

 Vice informací o postupu při spolupráci s naší firmou ZDE