Služby


Vodní filtry

Filtry a jejich kvalita


Vodní filtry, které nabízíme, jsou účelné a plně funkční. Nejvyšší nároky klademe na výsledný filtrační účinek - barva či tvar nejsou tak podstatné. U námi nabízených vodních filtrů jsou proto použity vysoce kvalitní filtrační materiály nejuznávanějších světových výrobců.

Výsledkem je čistá a zdravá voda


Filtrace námi nabízených filtrů je šetrná a nevnáší do vody žádné jiné látky. Filtrovaná voda získá svoji přirozenou, neutrální chuť a vůni. Filtry založené na technologii reverzní osmózy jsou nejlepší a nejúčinnější způsob pro zajištění zdroje čisté vody nejvyšší kvality.

Několik filtračních úrovní


Vodní filtry jsou podle jednotlivých typů složené z několika filtračních úrovní tak, aby důsledně zbavily vodu nežádoucích látek, mezi které patří:

Ošetření proti bakteriím a plísním


Velkým neopomenutelným aspektem ve filtraci námi nabízených vodních filtrů je UV ošetření, které na výstupu profiltrovanou vodu zbaví všech možných bakterií. Baktericidní růst je nežádoucím jevem u mnoha volně prodávaných typů vodních filtrů, aniž by si to zákazník uvědomoval.

Přítomnost vzácného kovu např. stříbra ve vodním filtru sice potlačí množení a mutaci bakterií, ale neodstraní je. K baktericidnímu růstu dochází nejčastěji v samotném těle filtru a v různých sedimentačních filtrech, určených ke zbavení vody mechanických nečistot. Mnoho filtrů tak po nějaké době užívání v řádu měsíců obsahují nadlimitní výskyt bakterií.

Při používání našich filtrů doporučujeme při výměně filtračních vložek provést očištění jednotlivých částí filtru, ale i bez tohoto ošetření, je neustále zaručena dezinfekce vody, právě díky kvalitnímu UV ošetření.

Reverzní osmóza je přirozený proces, ve kterém se oddělí molekuly vody od všech ostatních látek v ní rozpuštěných. Všechny modely určené pro domácnost: reverzní osmóza RO7 PROFI, RO6 EKOa RO6 STANDARD, obsahují mineralizátor, který po oddělení molekul vody od všech ostatních látek, tedy i minerálů, navrací přirozenou přírodní minerální hodnotu vody.

Náhradní díly, jednoduchá montáž


Naše vodní filtry nejsou náročné na montáž ani na výměnu jednotlivých filtračních vložek. Navíc se jedná o zabudovatelnou montáž např. do kuchyňské linky. Díky tomu získáte elegantní řešení pro vaši místnost. Filtrovanou vodu získáváte přes samostatný vodní kohoutek, který je součástí balení.

Zaujali jsme vás? Rádi vám pomůžeme!